Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 488
візитів сьогодні: 70
візитів всього: 115607
Прогноз погоди
15.02.2017 - Про надання дозволу фізичним особам – підприємцям на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м.Житомирі
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
 
 
від ________ № ______                                                                                
м. Житомир
 
Про надання дозволу фізичним особам – підприємцям на проведення експертної
грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м.Житомирі
 
Розглянувши звернення фізичних осіб - підприємців  щодо надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок з метою подальшого викупу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна заявників, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.09 № 381 «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.06 за № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», рішення Житомирської міської ради від 21.11.07 № 439 “Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна”, рішення Житомирської міської ради від 05.08.09 № 1040 «Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення в місті Житомирі, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення фізичним особам - підприємцям згідно з додатком 1.
 
2. Фізичним особам - підприємцям згідно з додатком, протягом двох місяців з дня прийняття цього рішення, представити до департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради акт обстеження зелених насаджень, що ростуть на земельних ділянках.
 
3. Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради:
 
3.1. Протягом 3 (трьох) місяців з дня прийняття цього рішення організувати укладання з фізичними особами - підприємцями договорів про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки згідно з додатком.
 
3.2. Провести Державну реєстрацію права власності на земельні ділянки за територіальною громадою міста Житомира згідно з додатком.
 
4. У разі не укладання фізичними особами - підприємцями договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки в зазначений термін, рішення в частині надання дозволу заявнику втрачає чинність.
 
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
 
 
Міський голова                                                                           С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове