Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 397
візитів сьогодні: 22
візитів всього: 100049
Прогноз погоди
14.02.2017 - Про санітарне прибирання територій міста Житомира
УКРАІНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від                             №_______              
             м .Житомир
    
 
Про санітарне прибирання
територій міста Житомира
 
 
З метою розроблення та здійснення ефективних і комплексних заходів з утримання територій міста у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та покращення роботи комунальних підприємств по зимовому і літньому утриманню об’єктів благоустрою, в т.ч. вулиць, тротуарів, скверів, зелених смуг, мостів, шляхопроводів, зливових мереж та дренажів, відповідно до ст. 1 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, ст. 40 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”,           ст. 24 Закону України “Про відходи”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Створити та затвердити комісію для узгодження об’єктів благоустрою, об’ємів та періодичності їх прибирання (далі – комісія) згідно з додатком.
2. Комунальним підприємствам Житомирської міської ради: „Управління автомобільних шляхів”, „Зеленбуд”, „Експлуатація штучних споруд” та „Інспекція з благоустрою м. Житомира” до 01.03.2017 провести інвентаризацію об’єктів благоустрою (в тому числі їх площ), що перебувають на балансі або утриманні та надати реєстр інвентаризації на затвердження комісії.
3. Управлінню комунального господарства міської ради, управлінню житлового господарства міської ради за результатами інвентаризації та погодженням комісії до 10.03.2017 підготувати проект рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради щодо утримання територій, об’єктів благоустрою м. Житомира.
4. Термін дії рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 01.03.2016 № 151 „Про затвердження переліку об’єктів благоустрою та періодичності їх прибирання” продовжити до 01.04.2017.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського  голови з питань діяльності  виконавчих органів ради згідно з  розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                        С.І. Сухомлин
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове