Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 523
візитів сьогодні: 111
візитів всього: 97660
Прогноз погоди
ЗВІТ депутата Житомирської міської ради VII скликання Карпенка Володимира Миколайовича за 2016 рік
ЗВІТ
депутата Житомирської міської ради VII скликання
Карпенка Володимира Миколайовича
за 2016 рік
 
Мною взято участь у:
19 з 19 пленарних засідань сесій міської ради.
В сесійній залі мною підтримані проекти рішень, спрямовані на розвиток міста.
 
43 з 56 засідання постійної комісії з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій.
Працюючи в комісії я відстоюю засади послідовності та системності у вирішенні питань життєдіяльності міста, на противагу «точковим» ситуативним рішенням. Ефективність використання бюджетних коштів – основне мірило доцільності запропонованих проектів.
 
27 з 41 засідань комісії з питань контролю за фінансово-господарською діяльністю комунальних підприємств міської ради.
Моя участь в роботі даної комісії завжди спрямовується на досягнення конкретного результату. Так, зокрема, при розгляді фінансового плану КП «Житомирводоканал» мною було встановлено завищення витрат на оплату банківських послуг порівняно з аналогічним по кількості найманих працівників і обсягам реалізації продукції підприємством – КП «Житомиртеплокомуненерго». В результаті заплановані витрати були зменшені з 2100000,00 грн. до 1507800,00 грн., тобто на 592200,00 грн.
 
За моєї ініціативи:
В міському бюджеті передбачено кошти в сумі 300000,00 грн. на проведення зовнішнього незалежного фінансового аудиту в комунальних підприємствах міської ради, які частково використані на проведення аудитів в КП «Парк», КП «Обрядове».
 
На розгляді в міського голови перебуває моє депутатське звернення про збільшення штатної чисельності контрольно-аналітичного відділу міської ради з трьох до п’яти працівників та забезпечення даного відділу програмним комплексом «АВК» або іншим програмним комплексом, що забезпечить зменшення витрат робочого часу працівників і підвищить якість роботи відділу в частині проведення перевірок відповідності обсягів та вартості фактично виконаних робіт, які проводяться за бюджетні кошти, обсягам та вартості, визначеним проектно-кошторисною або первинною звітною документацією з будівництва; відповідності первинної звітної документації (форми КБ-2в, КБ-3, тощо) з будівництва, ремонту, реконструкції порядку складання і вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва.
Дане депутатське звернення подано мною, в зв’язку з тим, що моя пропозиція, озвучена на бюджетній комісії і підтримана більшістю її членів, так і не була реалізована.
 
Результатом близько двомісячної роботи з Управлінням житлового господарства міської ради, заступником міського голови, попереднім і нинішнім головами ОСББ та активом будинку є вирішення питання щодо спрямування бюджетних коштів в сумі понад 700000,00 грн. на ремонт прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку по вул. Івана Сльоти, 32/98, в якому проживають мої виборці.
 
У співпраці з головою ОСББ «Гоголівська 55» вирішено питання щодо виділення 10000,00 грн. на придбання матеріалів для ремонту електрощитової багатоповерхівки по вул. Гоголівській, 55, де проживають мої виборці.
 
Вивчивши потреби Кардіологічного відділення для хворих інфарктом міокарду КУ “Центральна міська лікарня № 1” м. Житомира, що обслуговує моїх виборців, за результатами зустрічі з пацієнтами і завідувачем відділення вирішено питання щодо спрямування 65000,00 грн. на придбання ліжок, матраців, каркасів для ліжок, холодильника та посуду в харчоблок відділення.
 
На надання матеріальної допомоги громадянам мною спрямовано 25000,00 грн.
 
Крім того, мною підготовлено альтернативний проект Регламенту міської ради із врахуванням новел, запропонованих Інститутом Політичної Освіти (ІПО), який враховує особливості електронного самоврядування.
 
 
Депутат міської ради                                                 В.М.Карпенко


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове