Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 470
візитів сьогодні: 10
візитів всього: 115715
Прогноз погоди
23.01.2017 - Про  розгляд електронної петиції щодо будівництва храму Архистратига Михаїла по вул. Селецькій, 11 та надання в постійне   користування земельної ділянки за адресою  м. Житомир вул. Селецька, 11 релігійній громаді (Парафії) Ісуса Христа-Спасителя Житомирської Єпархії Української православної церкви Київського патріархату

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
 
 
від_________ №_____                                                                                  
                м. Житомир
 
Про  розгляд електронної петиції щодо будівництва храму Архистратига Михаїла по вул. Селецькій, 11 та надання
в постійне   користування земельної ділянки за адресою  м. Житомир вул. Селецька, 11 релігійній громаді (Парафії)
Ісуса Христа-Спасителя Житомирської Єпархії Української православної церкви Київського патріархату
 
Розглянувши електронну петицію щодо будівництва храму, клопотання релігійної громади Ісуса Христа-Спасителя Житомирської Єпархії УПЦ Київського патріархату від 30.11.2016 року, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, відповідно до Земельного кодексу України,  Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”,  “Про землеустрій”,  «Про Державний земельний кадастр»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051 «Про затвердження  порядку ведення Державного земельного кадастру», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1.  Підтримати електронну петицію щодо будівництва храму Архистратига Михаїла за адресою вул. Селецька, 11 у м. Житомирі.
2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді (Парафія) Ісуса Христа-Спасителя Житомирської Єпархії УПЦ Київського патріархату  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою вул. Селецька, 11 у м. Житомирі.
3. Передати релігійній громаді (Парафія) Ісуса Христа-Спасителя Житомирської Єпархії УПЦ Київського патріархату  в постійне користування земельну ділянку площею 0,3550 га, для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою вул. Селецька, 11 в   м. Житомирі за рахунок земель комунальної власності територіальної громади міста не наданих у власність і користування.
4. Категорія земель - житлової та громадської забудови, кадастровий номер: 1810136600:05:039:0002.
5. Цільове використання земельної ділянки згідно класифікації видів цільового призначення земель: для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (код КВЦПЗ-03.04).
 
6. Розмір річної плати за користування земельною ділянкою - в розмірі земельного податку.
7. Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки: 0,2123 га- охоронна зона навколо інженерних комунікацій.
8. Попередити заявника про те, що розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.   Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок є комерційним ризиком замовника.
9. Перед початком використання земельної ділянки провести експертизу на предмет відсутності захоронень.
10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
Міський голова                                                                            С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове