Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 417
візитів сьогодні: 42
візитів всього: 115693
Прогноз погоди
11.01.2017 - Про передачу майна
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _________ № ______
      м. Житомир
 
Про передачу майна
 
З метою ефективного використання комунальної власності територіальної громади міста Житомира, відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
Передати з балансу комунального підприємства «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради на баланс комунального підприємства «Регулювання орендних відносин» Житомирської міської ради майно, що є власністю територіальної громади міста Житомира, згідно з додатком, що додається до оригіналу даного рішення.
Керівникам комунальних підприємств приймання-передачу майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, провести згідно з чинним законодавством.
Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове