Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 499
візитів сьогодні: 5
візитів всього: 115723
Прогноз погоди
03.01.2017 - Про зміну призначення об’єкта нерухомості комунального майна
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від _________ № ______
м. Житомир
 
Про зміну призначення
об’єкта нерухомості
комунального майна
 
З метою раціонального використання комунальної власності м. Житомира, враховуючи те, що об’єкт нерухомості комунального майна не використовується за призначенням, розглянувши звернення КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради від 15.12.2016 № 4412/5, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Змінити призначення об’єкта нерухомості комунального майна – приміщення загальною площею 358,1 м2, яке знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 60 та перебуває на балансі КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради, з «котельня» на «нежитлове приміщення».
2. Комунальному підприємству «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради:
2.1. Забезпечити внесення змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі прав на нерухоме майно та їх обтяжень, щодо вказаного об’єкта комунального майна та до технічного паспорта на цей об’єкт в частині призначення об’єкта нерухомості.
2.2. У 6-ти місячний термін здійснити демонтаж наявного в приміщенні котельні обладнання.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове