Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 61
візитів сьогодні: 4495
візитів всього: 1378286
Прогноз погоди
Звіт про результати відстеження результативності дії регуляторного акта від 05.08.2009 №1040 «Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення в місті Житомирі, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок».
Звіт про результати відстеження результативності дії регуляторного акта : «Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення в місті Житомирі, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок».

18 серпня 2010 року м. Житомир

Вид та назва регуляторного акта: «Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення в місті Житомирі, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок».
Назва виконавця заходів з відстеження: управління регулювання земельних відносин міської ради.
Цілі прийняття акта: ціллю прийняття даного рішення є чітке та комплексне регламентування порядку опрацювання документів, підготовки та проведення продажу земельних ділянок на яких розташовані об’єкти нерухомого майна в м. Житомирі.
Строк виконання заходів з відстеження: з 05.08.10р. – 18.08.10р.
Тип відстеження: повторне.
Методи одержання результатів відстеження: При проведенні базового відстеження використовується метод збору статистичних даних – показників результативності регуляторного акту.
Дані на основі яких проводилося відстеження результативності: відстеження результативності регуляторного акта здійснювалося шляхом аналізу статистичних даних управління регулювання земельних відносин міської ради та департаменту бюджету та фінансів міської ради.
Кількісні та якісні значення показників результативності акта: станом на 18.08.2010 року рішенням Житомирської міської ради було продано 21 земельну ділянку на суму 5 171 141 гривню 59 копійок.
Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення вищезазначених цілей: вдосконалює та спрощує механізм як підготовки, так і механізм передачі земельних ділянок у власність. Повністю вирішує питання прозорості проведення процедури продажу та набуття права власності на земельні ділянки. Результативність регуляторного акта позитивна, цілі досягнуто.

Начальник управління О.М.Ревенко


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
 Kamagra jel php bypass shell shell indir php shell indir tempobet giriş1xbetkurtköy escortshort haircutsfullhdfilmizlesentempobettempobettempobetsex hikayeleri evden eve nakliyat jigolo caddecilingir elektrikciii jigolo ajansi evden eve nakliyattempobettempobettempobet