Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 394
візитів сьогодні: 39
візитів всього: 115954
Прогноз погоди
21.10.2016 - Про зміни договорів найму жилих приміщень
 
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
    від _________№ _____
              м. Житомир
 
 
Про зміни договорів найму
жилих приміщень
 
Розглянувши заяви громадян міста про зміни договорів найму жилих приміщень, відповідно до ст. ст.103, 104, 105, 107 Житлового кодексу Української РСР та ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
 
 
ВИРІШИВ:
 
 
1. Внести зміни в договори найму жилих приміщень та відкрити особові рахунки:
 
1.1. … на квартиру № … будинку … по  вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м. і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю  наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.2. … на квартиру № … будинку … по  вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.3. … на квартиру № … будинку … по  вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.4. … на квартиру № … будинку …  по   вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.5. … на квартиру № … будинку … по   вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м. і кухні загального користування, сім’я … чоловіки, за взаємною згодою. Особовий рахунок на …, його матір, закрити.
1.6. … на  квартиру № … будинку … по вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею  … кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, за взаємною згодою. Особовий рахунок на …, його матір, закрити.
1.7. … на квартиру № … будинку … по   вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею  … кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.8. … на  квартиру № … будинку … по вул. …, що складається з однієї кімнати жилою   площею … кв.м. і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.9. …  на  квартиру № … будинку …  по  проїзду …, що складається з трьох кімнат жилою площею  … кв.м. і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок  на …. закрити.
2. Внести зміни до п.1.2 рішення виконавчого комітету міської ради від 10.05.2016 № 367, а саме: замість … слід читати ….
3. Контроль  за  виконанням  даного рішення покласти на  заступника  міського  голови  з  питань діяльності  виконавчих  органів  ради згідно  з  розподілом  обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                                 С. І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове