Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 450
візитів сьогодні: 5
візитів всього: 115506
Прогноз погоди
03.10.2016- Про внесення змін та доповнень в договори оренди земельних ділянок громадянам
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
                      
 
від   ____________   №___________
м. Житомир
 
Про внесення змін та доповнень в
договори оренди земельних ділянок
громадянам
 
Розглянувши клопотання суб’єктів господарювання, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”,  “Про оренду землі”, "Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень",  рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009  № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”, із змінами від 07.10.2011 № 195, рішення Житомирської міської ради від 10.06.2015 № 931 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Житомира та введення в дію нових розмірів плати  за земельні ділянки у м. Житомир», рішення Житомирської міської ради від 10.06.2015 № 932 «Про місцеві податки і збори», міська рада
 
ВИРІШИЛА :
 
1. Внести зміни, в частині розміру нормативної грошової оцінки земельних ділянок та орендної плати, до Договорів оренди земельних ділянок, укладених між Житомирською міською радою та громадянами згідно з додатком.
 
2. Попередити землекористувачів про необхідність проведення щорічної індексації нормативної грошової оцінки земель (в т.ч. річної орендної плати ) згідно з додатком.
 
3. Громадянам звернутися з клопотанням до Департаменту містобудування та  земельних відносин Житомирської міської ради (м. Житомир, вул. Покровська, 6) щодо укладання змін до
Договору оренди земельної ділянки та в місячний термін після прийняття рішення привести у відповідність договори оренди земельних ділянок.
Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради сприяти у виготовленні змін до Договору оренди земельної ділянки.
 
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
Міський голова                                                                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове