Прогноз погоди
Спортивні новини Житомира
30 квітня 2010 року 15:47
Волейбол
До 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні було проведено міський турнір з волейболу серед жіночих команд. Перше місце виборола волейбольна команда «Sanitas» (тренер Марчук Г.К.), яка з рахунком 3 : 2 (22 : 25, 25 : 10, 20 : 25, 25 : 21, 15 : 12) перемогла свого головного опонента – команду ЖНАЕУ (тренер Ободзінська О.В.) та 3 : 0 (25 : 11, 25 : 17, 25 : 16) команду ЖДТУ (тренер Остапенко О.Л.). В матчі за ІІ-ІІІ місце перемогла команда ЖНАЕУ з рахунком 3 : 0 (25 : 15, 25 : 20, 25 : 17).
Даний турнір став одним з етапів підготовки міських команд до виступів на обласному та всеукраїнському рівнях.

Легка атлетика
На Центральному стадіоні м. Житомира проходили змагання з легкої атлетики серед збірних загальноосвітніх шкіл в залік міських Спортивних ігор серед школярів 2009/2010 навчального року. В загальнокомандному заліку перемогла збірна міського колегіуму (тренер Ніколайчук Юрій Віталійович), ІІ місце посіла збірна ЗОШ № 7, третє місце – ЗОШ № 30.
Стрибки у довжину серед дівчат – Бобришева Катерина (4,44 м.) ліцей № 25;
Стрибки у довжину серед юнаків – Чечилюк Владислав (5,50 м.) ліцей № 25.

Карате
24-25 квітня в Чехії відбувався Кубок світу з карате (версія «WKF»), в якому брали участь біля 1200 учасників. Житомиряни залишили по собі гарні спогади організаторам та іншим учасникам змагання:
Корягіна Анна стала бронзовою призеркою Кубку світу в като серед дорослих (30 учасників.),
Зелінська Марина виборола ІІІ місце в куміте серед дівчат, вага до 54 кг. (36 учасників).
Вітаємо наших призерів та бажаємо і надалі лише перемагати й славити наше місто на міжнародному рівні.

Баскетбол
Завершується чемпіонат міста Житомира з баскетболу серед чоловічих команд (Перша ліга), який приніс наступні результати:
ДЮСШ – ДЮСШ 59 : 28 Спалах – СКАЙ 68 : 32
ЖТК – СКАЙ 62 : 43 Легіон – ЖТК 68 : 56
Бобри – КІБІТ 20 : 0 ЖВІНАУ – Олімп 39 : 30
ЖВІНАУ – Бобри 32 : 29 ЖТК – Олімп 61 : 49
Спалах – Легіон 58 : 29
Вже за декілька турів до закінчення чемпіонату можна привітати баскетбольну команду «Спалах»з перемогою у Першій лізі.

БК «Житомир» нажаль у фіналі групи «Захід» не зміг скласти належної конкуренції своїм суперникам (БК «Сарни», БК «Меридіан» м. Костопіль) та посів почесне четверте місце. Однією з причин невдалого виступу житомирян, стало ряд травм провідних гравців нашої команди, які не змогли виступити під час фінальних змагань групи «Захід».
Суперником БК «Житомир» у чвертьфіналі Першої ліги ХХ чемпіонату України стала команда СК «КПУ» м. Запоріжжя. Побажаємо перемоги нашим гравцям.

Спортивний туризм
В районі Житомирського військового інституту, на схилах лівого берега річки Кам’янка проходила відкрита першість м. Житомира з техніки пішохідного туризму серед команд загальноосвітніх шкіл («смуга перешкод»). Переможцями та призерами змагань у старшій віковій групі стали:
І місце – команда ЗОШ № 26 (Фіщук Юрій, Гонгало Ольга, Кузьменко Григорій, Буднік Олександр);
ІІ місце – команда ЗОШ № 27 (Паламарчук Руслан, Тичинська Анна, Варламова Світлана, Пендюрін Сергій);
ІІІ місце – команда ЗОШ № 22 (Кошовий Ігор, Шульга Дмитро, Малашевич Богдан, Дишкант Ярослава).
Переможцями та призерами змагань у молодшій віковій групі стали:
І місце – команда ЗОШ № 27 (Коновалова Тетяна, Собецький Віталій, Чевська Серафіма, Гурський Артем);
ІІ місце – команда ЗОШ № 26 (Реєнт Ілля, Усенко Альона, Пантус Олександр, Мемельський Віктор);
ІІІ місце – команда ЗОШ № 22 (Головатенко Микола, Курінний Владислав, Свірідов Руслан, Дишкант Ярослава).