Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 1348
візитів сьогодні: 21
візитів всього: 113997
Прогноз погоди
У Житомирі обговорили можливість збірки електробусів на базі ТТУ
19 квітня 2017 року 20:00

Сьогодні, 19 квітня делегація представників китайського заводу «Анкай» відвідала цех на базі ТТУ .  Основна мета візиту - це побачити умови експлуатації та оцінити Житомир, як потенційний майданчик для розміщення, зборки та сервісу електрробусів.

Делегація із Китаю, працюватиме в Житомирі кілька днів та вивчатиме можливість збірки електробусів у нашому місті.

Заступник директора китайського заводу по виготовленю автобусів, електробусів, тролейбусів "Анкай" Джордж Лі наголосив на тому, що вони готові ділитися власним досвідом та технологіями.

«Ми готові ділитися досвідом проходження свого досить успішного шляху, розповідати про технології, які ми використовуємо, а також інвестувати в Україну, яка знаходиться в зоні китайського "Шовкового шляху" - економічного проекту з торгового співробітництва Китаю і Сходу та Західного світу», - зазначив пан Лі.

Заступник міського голови Дмитро Ткачук розповідає, що виробництво електробусів на базі цехів ТТУ, надасть можливість для міста вийти на новий рівень та створити робочі місця.

«Взимку в нас вже були представники одного заводу з приводу зборки електробусів в Житомирі. Сьогодні ми приймаємо представників ще одного заводу та обговорюємо можливість та умови  співпраці, щоб потім обрати найвигіднішу пропозицію для міста. Відновлення потужностей ТТУ - це можливість створити нові робочі місця та залучити  додаткові інвестиції в місто.», - розповів Дмитро Ткачук

Після приїзду делегації буде оголошено тендер на доставку двох перших тестових електробусів для Житомира.

Нагадаємо, що на попередній сесії депутатами Житомирської міської ради було прийнято рішення про виділення коштів на два електробуси.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове