Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 405
візитів сьогодні: 4612
візитів всього: 1392911
Прогноз погоди
У День відкритих дверей міський голова приймає житомирян без попереднього запису
7 грудня 2015 року 11:32
 
Сьогодні двері кабінету міського голови Сергія Сухомлина відриті для всіх бажаючих. Кожен може поспілкуватися з очільником міста без попереднього запису, оглянути його робочий кабінет, ознайомитися, в яких умовах працюють  заступники міського голови, секретар міської ради, керівники і працівники управлінь й відділів.
 
Сергій Сухомлин охоче відповідає на запитання житомирян та проводить особистий прийом без попереднього запису.
 
«Ремонт тротуару чи протікання труб в будинку – ці проблеми важливі для людей. Їх не цікавить, в яких умовах працює міський голова чи  керівники управлінь. Для людей важливо, аби вирішили питання, які не вирішувалися роками», - сказав Сергій Сухомлин. Він також зауважив, що всі  звернення не залишаться поза увагою та будуть розглядатися сьогодні під час наради із заступниками.
 
Мешканці міста піднімають питання, які здебільшого стосуються комунальної сфери.
 
«Дні відкритих дверей у міській раді  необхідні для того, щоб не втрачати зв'язок із житомирянами, які мають бачити,  що влада доступна для них», – переконаний Сергій Сухомлин. Він наголошує на важливості прозорості та відкритості нової міської ради: «Двері посадовців мають бути відкритими щоденно для поради та при необхідності допомоги кожному мешканцю міста».
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
Hacklink #nobmec#evden eve nakliyat jigolo caddecilingir elektrikciii jigolo ajansi evden eve nakliyat microblading evden eve nakliyat instagram takipçi hilesişehirler arası nakliyatkamagra jelevden eve nakliyathttps://www.newsofcd.com/