Прогноз погоди
Спортивні новини: житомиряни здобули Кубок України зі спортивної ходьби
24 грудня 2013 року 12:37

Волейбол

За підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради продовжує приємно радувати волейбольна команда ДЮСШ № 1 міста Житомира (тренер Кравченко Вадим Семенович), яка в домашньому турі вдало стартувала у чемпіонаті України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2001 року народження і молодші.

У чемпіонаті України «Дитяча ліга» беруть участь 9 команд з різних регіонів України.

Житомиряни перемогли збірну команду Донецької області з рахунком 3:0 та ДЮСШ м. Вінниця з рахунком 3:1, зазнали поразки з рахунком 2:3 від команди ОКДЮСШ м. Чернігова та 1:3 у поєдинку з командою ОДЮСШ м. Ужгород.

За результатами змагань команда ДЮСШ № 1 міста Житомира в своїй групі посідає друге місце з 7 очками.

Легка атлетика

Збірна команда Житомирської області здобула Кубок України зі спортивної ходьби в командному заліку, який відбувся 21-22 грудня 2013 року в м. Суми.

Переможцями та призерами змагань стали житомиряни: Білорус Олексій, Венгловський Олександр, Клименчук Сергій, Кісіль Ольга (вперше виконала норматив Майстра спорту України), Концевич Наталія, Мицик Олександр, Пасюк Маргарита, Ратушинський Владислав, Хусаїнова Дар’я та Юхимчук Володимир.