Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 443
візитів сьогодні: 2
візитів всього: 112077
Прогноз погоди
Житомирська міська рада оголошує результати конкурсу на визначення суб’єктів оціночної діяльності на проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, який відбувся 31.03.2017 року
Житомирська міська рада оголошує результати конкурсу на визначення суб’єктів оціночної діяльності на проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, який відбувся 31.03.2017 року:
 
1. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,1366  га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Сергія Параджанова, 52.
Переможець конкурсу – ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг».
2. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,1571 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Промислова, 22.
Переможець конкурсу – ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг».
3. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,3666 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Транспортна, 8.
Переможець конкурсу – ФОП Лапкіна Т.В.
4. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0159 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
Адреса об’єкта: м. Житомир, майдан Житній ринок, 3.
Переможець конкурсу – ФОП Лапкіна Т.В.
5. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0322 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 9.
Переможець конкурсу – ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг».
6. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0348 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Івана Мазепи, 36.
Переможець конкурсу – ФОП Лапкіна Т.В.
7. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 1,7506 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
Адреса об’єкта: м.Житомир, вул. Сергія Параджанова, 85-б.
Переможець конкурсу – ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг».
8. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0115 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
Адреса об’єкта: м.Житомир, вул. Лесі Українки, 59.
Переможець конкурсу – ФОП Лапкіна Т.В.
9. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,6859 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
Адреса об’єкта: м.Житомир, вул. Бялика, 10.
Переможець конкурсу – ФОП Лапкіна Т.В.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове