Інформація відділу по управлінню та приватизації комунального майна Житомирської міської ради про підсумки конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності  -  суб’єктів господарювання, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності міста

-  Переможцем конкурсу  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта приватизації – нежитлових приміщень площею 19,2 м2 за адресою м. Житомир, вул. Івана Мазепи, 13/2 визнано суб'єкта оціночної діяльності – ПП «Житомирське експертне бюро». Мета проведення незалежної оцінки – продаж шляхом викупу, термін виконання роботи 6 календарних днів, вартість виконання роботи – 2000 грн.

- Переможцем конкурсу  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта приватизації – нежитлових приміщень площею 44,5 м2 за адресою м. Житомир, бульвар Старий, 2/26 визнано суб'єкта оціночної діяльності – ПП «Експерт – Сервіс - Консалт». Мета проведення незалежної оцінки – продаж шляхом викупу, термін виконання роботи 5 календарних днів, вартість виконання роботи – 2500 грн.

- Переможцем конкурсу  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта приватизації – нежитлових приміщень площею 153,4 м2 за адресою м. Житомир, вул. Михайла Грушевського, 62 визнано суб'єкта оціночної діяльності – ПП «Експерт – Сервіс - Консалт». Мета проведення незалежної оцінки – продаж шляхом викупу, термін виконання роботи 5 календарних днів, вартість виконання роботи – 2500 грн.

- Переможцем конкурсу  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта приватизації – нежитлових приміщень площею 77,9 м2 за адресою м. Житомир, вул. Гагаріна, 47 визнано суб'єкта оціночної діяльності – ПП «Бюро незалежних оцінок». Мета проведення незалежної оцінки – продаж шляхом викупу, термін виконання роботи 5 календарних днів, вартість виконання роботи – 2500 грн.