Інформація Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України
Участь Голови Держенергоефективності у прямому ефірі 5 каналу

Вслід за всім світом Україна плідно працює над підвищенням енергоефективності житлових та бюджетних будівель, над зменшенням та заміщенням споживання традиційних енергоресурсів альтернативними джерелами енергії.

Що вже зроблено в країні у цьому напрямку, як зменшити витрати сімей на споживання тепла, як працює програма «теплих» кредитів, чому сонячні панелі стали популярні серед приватних домогосподарств, як держава стимулюватиме інвесторів вкладати кошти у виробництво тепла «не з газу» - про все це розповів Голова Держенергоефективності Сергій Савчук 10 лютого у прямому ефірі програми «Інформаційний день» на 5 каналі.