Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 592
візитів сьогодні: 5
візитів всього: 113867
Прогноз погоди
ІНФОРМАЦІЯ      відділу по управлінню та приватизації комунального майна   Житомирської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності - cуб’єктів господарювання, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності міста.
ІНФОРМАЦІЯ
     відділу по управлінню та приватизації комунального майна   Житомирської міської ради про оголошення конкурсу з
відбору суб’єктів оціночної діяльності - cуб’єктів господарювання, які будуть
залучені до проведення незалежної
оцінки об’єктів комунальної власності міста.
 
Назва об’єкта:  нежитлові приміщення – площею 86,0 м2
Адреса: м. Житомир, майдан Соборний, 2/2
Балансоутримувач: КП “ВЖРЕП № 5” Житомирської міської ради
Орендар: ФОП Федоренко С.П.
Мета оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта приватизації шляхом викупу.
Дата оцінки: 31.01.2017.
 
Назва об’єкта:  нежитлові приміщення  – площею 115,9 м2
Адреса: м. Житомир, вул. Київська, 13
Балансоутримувач: КП “ВЖРЕП № 8” Житомирської міської ради
Орендар: товариство з обмеженою відповідальністю “Ігромакс”
Мета оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта приватизації шляхом викупу
Дата оцінки: 31.01.2017.
 
Назва об’єкта:  нежитлове приміщення – площею 8,6 м2
Адреса: м. Житомир, проспект Миру, 61/2
Балансоутримувач: КП “ВЖРЕП № 14” Житомирської міської ради
Орендар: товариство з обмеженою відповідальністю “Аптека “Скайлайн” 
Мета оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта приватизації шляхом викупу.
Дата оцінки: 31.01.2017.
 
 
Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватись відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (далі – Положення).
 
До участі у конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання, які мають сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.
 
Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ, та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до надання послуг з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 2 - 4 до Положення формами.
 
Конкурсна документація подається в запечатаному конверті окремо по кожному об’єкту оцінки до відділу по управлінню та приватизації комунального майна Житомирської міської ради не пізніше ніж за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно). На конверті потрібно  зробити відмітку “На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності”, а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.
 
Конкурс відбудеться 10.02.2017 о  11–00  год.  за  адресою: м. Житомир, майдан        ім. С. П.  Корольова,  4/2,  кім. 270. Документи  на  участь  у  конкурсі  приймаються       до 03.02.2017 (включно). Телефон для довідок: 48-12-21, 48-12-20.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове