Житомирська міська рада оголошує результати конкурсу на визначення суб’єктів оціночної діяльності на проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, який відбувся 04.11.2016 року:
1. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0339  га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Котляревського, 37/12.
Переможець конкурсу – ФОП Лапкіна Т.В.
2. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0579 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
Адреса об’єкта: м. Житомир, проспект Незалежності, 182.
Переможець конкурсу – КП «Житомирський міський центр земельних відносин».
3. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0259 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
Адреса об’єкта: м. Житомир, проспект Незалежності, 61-а.
За рекомендацією комісії питання визначення переможця перенесено на засідання наступної комісії, яке відбудеться 11.11.2016 року.
4. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0221 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 68/43а.
Переможець конкурсу – КП «Житомирський міський центр земельних відносин»