Інформація відділу по управлінню та приватизації комунального майна Житомирської міської ради про підсумки конкурсу
Інформація
відділу по управлінню та приватизації комунального майна Житомирської міської ради про підсумки конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності  -  суб’єктів господарювання, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності міста.

Переможцем конкурсу  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта приватизації – нежитлових приміщень площею 19,2 м2 за адресою м. Житомир, вул. Івана Мазепи, 13/2 (стара адреса Мануїльського, 13/2) визнано суб'єкта оціночної діяльності – ПФ «ЮрЕкс» Юридична консультація та майнова експертиза». Мета проведення незалежної оцінки – продаж шляхом викупу, термін виконання роботи 7 календарних днів, вартість виконання роботи – 1854 грн.

Переможцем конкурсу  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта приватизації – нежитлових приміщень (приміщення знаходяться в двоповерховому будинку, що є пам’яткою архітектури місцевого значення)  – площею 59,2 м2 за адресою м. Житомир, вул. Київська, 16 визнано суб'єкта оціночної діяльності – ПП «Бюро незалежних оцінок». Мета проведення незалежної оцінки – продаж шляхом викупу, термін виконання роботи 5 календарних днів, вартість виконання роботи – 2500 грн.

Переможцем конкурсу  з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта приватизації – офісних приміщень – площею 82,2 м2 за адресою м. Житомир, вул. Гагаріна, 47 визнано суб'єкта оціночної діяльності – ПП «Бюро незалежних оцінок». Мета проведення незалежної оцінки – продаж шляхом викупу, термін виконання роботи 5 календарних днів, вартість виконання роботи – 3000 грн.