ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ КОШТІВ З МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ БЕЗДОМНИХ ОСІБ (Оновлено)

До уваги

громадських та благодійних організацій!

Претенденти  подають наступні документи :

- заявку на участь у конкурсі;

- копію паспорта керівника установи, організації - Учасника;

- конкурсну   пропозицію   українською   мовою  у друкованому вигляді (з печаткою  Учасника та підписом керівника ) та її електронну версію;

- копію свідоцтва про реєстрацію Учасника;

- копію статуту (положення) Учасника зі змінами та доповненнями (за наявності);

- копію останнього квартального податкового звіту;

- копії договорів про співпрацю або інших документів, що визначають надання соціально - побутових послуг.

Документи на участь в конкурсі приймаються до 13 жовтня 2016 року за адресою: м. Житомир, майдан С.П.Корольова, 7, департамент праці та соціального захисту населення міської ради, кабінет 3. Додаткову інформацію можна отримати за тел. 47-03-67.

Конкурс  відбудеться  20 жовтня 2016 року  о  11.30 год.  за адресою: м. Житомир, майдан С.П.Корольова, 4/2, міськвиконком, кабінет 345.