Шановні підприємці! ГО «Житомирська асоціація науковців та бізнес-консультантів» організовує проект «Клуб розвитку бізнесу» на території Житомирської області
Шановні підприємці!

Повідомляємо, що громадська організація «Житомирська асоціація науковців та бізнес-консультантів» організовує проект «Клуб розвитку бізнесу» на території Житомирської області.

Проект передбачає проведення циклу тренінгових занять (жовтень-листопад) для підвищення рівня володіння діловою англійською мовою серед представників малого та середнього бізнесу, приватних підприємців, представників органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади.
Тренінги буде проводити Ана Тереса Феррер – волонтер корпусу Миру США в Україні.
Програмою тренінгів планується обговорення наступних питань: етика бізнесу і діловий етикет, ділові комунікації, пошук інвестицій, побудова довгострокових партнерств тощо.

За додатковою інформацією звертатись за тел. 481192.