КП "Житомирводоканал" інформує

КП "Житомирводоканал" інформує про намір здійснити у 2017 році зміну діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», КП «Житомирводоканал» інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги. Детальніше можна ознайомитись за посиланням.