З 25 по 28 серпня у Києві відбудеться книжкова виставка - ярмарок до Дня Знань
З 25 по 28 серпня за сприяння Державного комітету телебачення і радіомовлення України  в Українському домі (м. Київ, вул. Хрещатик,2)  відбудеться щорічна книжкова виставка - ярмарок до Дня Знань.
Програма виставки передбачає презентації шкільної та навчальної літератури, дитячих книжок. Відвідувачів зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з відомими письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.
Традиційно, у рамках  книжкової виставки-ярмарку проводитиметься Благодійна акція «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи». Всі бажаючі зможуть зробити свій вагомий внесок по забезпеченню дитячих будинків та шкіл-інтернатів новими книгами.
Під час проведення виставки-ярмарку відбудеться «Фестиваль морозива» - свято солодощів і розваг, на якому дітлахи та їх батьки зможуть поласувати смачним морозивом.
У програмі фестивалю: творчі майстер-класи для дітей, розважальні атракціони, аквагрим, інтерактивний ігровий майданчик, та багато інших цікавих подій.
Запрошуємо видавців  м. Житомира та області долучитися до участі у книжковому ярмарку. З додаткових питань, зокрема щодо участі та місця проведення виставкового заходу звертатись за тел.(044) 455-75-14, або електронною поштою seva@welding.kiev.ua, http://www.bookexpo.in.ua/ .