МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ З МІГРАЦІЇ ЗАПРОШУЄ МОЛОДЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У НАЦІОНАЛЬНОМУ МОЛОДІЖНОМУ ВІДЕОФЕСТИВАЛІ PLURAL+ UKRAINE
З нагоди 65-ї річниці з дня заснування МОМ та 20-ліття роботи представництва МОМ в Україні, МОМ проводить національний молодіжний відеофестиваль PLURAL+ UKRAINE і запрошує молодь віком від 16 до 25 років взяти участь і висловити власні думки й ідеї щодо міграції, розмаїття та соціальної інтеграції  в Україні шляхом створення відео на ці теми.

Конкурс підтримали Міністерство молоді та спорту, Міністерство освіти та науки і оператор мобільного зв'язку lifecell. Інформаційну підтримку надають Molodiya Festival та CinemaHall.

Тривалість відео – до 5 хвилин для соціальної реклами, та до 10 хвилин для короткометражних фільмів.

У разі виникнення додаткових запитань щодо фестивалю, звертайтеся до Анастасії Винниченко за тел. +38 044 568 50 15 або пишіть на електронну пошту iomkievfestival@iom.int.

Призи
Перше місце буде нагороджено курсом Filmmaking в Київській Академії Медіа Мистецтв (KAMA), друге та третє місця отримають смартфони від мобільного оператора lifecell.

Також, переможці будуть запрошені відвідати концерт, присвячений 65-й річниці МОМ у світі та 20-й річниці роботи Представництва МОМ в Україні

Як встигнути на конкурс?
Комплекти документів, що містять заповнену та підписану форму заявки та DVD диск з відео, повинні бути надіслані поштою до 18:00 (за київським часом) у середу, 31 серпня 2016 року.

Хто може взяти участь?
Громадяни України віком від 16 до 25 років, які проживають в Україні та які тимчасово перебувають за кордоном, а також іноземні громадяни віком від 16 до 25 років, які на законних підставах перебувають в Україні.

Хто вибиратиме переможців?
Відбіркова комісія формуватиметься з представників МОМ та партнерських організацій. Кожна робота буде оцінена принаймні двома членами Відбіркової комісії. На основі цієї оцінки Відбіркова комісія обере переможців. Рішення Відбіркової комісії є остаточними і не підлягають перегляду.