Забезпечено додатковий соціальний захист сімей загиблих військовослужбовців за рахунок коштів міського бюджету
За результатами спілкування працівників департаменту праці та соціального захисту населення міської ради з членами сімей загиблих учасників АТО, враховуючи їх побажання щодо санаторно-курортного лікування з метою відновлення здоров’я після перенесених втрат, департаментом внесено відповідний розділ до  комплексної міської Програми соціального захисту населення на 2016 – 2020 роки, на що  передбачено 374,2 тис. грн.

Управліннями праці та соціального захисту населення Богунської та Корольовської районних рад м. Житомира проводиться відповідна робота щодо забезпечення оздоровлення родин загиблих, а саме: визначено найбільш поширені профілі захворювань, санаторії, які зазначені в довідках лікувальних установ, складено відповідні типові договори з визначеними санаторіями, здійснюється видача направлень на санаторно-курортне лікування.

На даний час на оздоровленні знаходиться дві родини загиблих учасників антитерористичної операції. Інші члени сімей, в тому числі з дітьми до 7 років, також будуть оздоровлені з урахуванням їх побажань.

Питання забезпечення соціального захисту членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції знаходиться на постійному контролі виконавчих органів міської ради.