Житомиряни запрошуються на форум роботодавців та ярмарок вакансій

20 травня у Житомирі пройде масштабний форум роботодавців та ярмарок вакансій. У плані заходу діалоговий майданчик для обговорень актуальних проблем, можливостей та викликів, що стоять перед системою навчання та ринком праці Житомира, виставка підприємств, навчальних закладів, ярмарок вакансій, майстер-класи для студентів та абітурієнтів по вдалому вибору фаху, роботи, проходженню співбесіди.

«Наша мета – об’єднати роботодавців і навчальні заклади. Щоб роботодавці показали, які у них є вакансії, поділилися своїми проблемами, презентували себе. Навчальні заклади і центри зможуть показати свої освітні можливості, проінформувати про свій заклад, залучити абітурієнтів. Житомирянам також буде цікаво подивитися на місцевого виробника, підприємства, навчальні заклади», - зазначає Матвій Хренов, заступник міського голови.

Важливими завданнями форуму є налагодження тісної співпраці та ділових контактів учасників, відкриття нових перспектив для реалізації спільних проектів.

На захід запрошуються підприємства міста, ВНЗ, коледжі, профтехучилища, центр зайнятості, кадрові агенції, жителі міста.

Організатором заходу виступає департамент економічного розвитку Житомирської міської ради. Контактні особи для реєстрації та уточнення подробиць:

навчальним закладам - Юлія Сікан, 48-11-94, y.p.sikan@gmail.com,

підприємцям – Наталія Кравченко, 48-12-03, n.v.kravchenko.zt@gmail.com