переглядів:
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації: Детальний план території за адресами: м. Житомир, вул. Фруктова, вул. Чеська Крошня (стара назва вул. Косіора), вул. Мар'янівська, вул. Садова.
7 квітня 2016 року 14:52
- Детальний план території за адресами: м. Житомир, вул. Фруктова, вул. Чеська Крошня (стара назва вул. Косіора), вул. Мар'янівська, вул. Садова.

Мета розроблення містобудівної документації - можливість  визначення передбачених територій для  будівництва малоповерхової забудови.
Проекти містобудівної документації розроблено комунальним підприємством “Містобудівна політика м. Житомир” міської ради.

Підставою для розроблення проектів містобудівної документації є рішення Житомирської міської ради від 20.03.2015 № 867, від 20.03.2015 № 880 щодо надання дозволу на розроблення детальних планів територій.
До складу проектів входять текстові (пояснювальна записка) та графічні матеріали.

Основні техніко-економічні показники по генплану за адресою вул. Фруктова:
Площа ділянки в межах проектування — 0.8900 га;
Кількість земельних ділянок — 6;
Площа однієї ділянки — 0.0700 -0.1000 га.
Основні техніко-економічні показники по генплану за адресою вул. Мар'янівська:
Площа ділянки в межах проектування — 0.1000 га;
Кількість земельних ділянок — 1.
Основні техніко-економічні показники по генплану за адресою вул. Чеська Крошня:
Площа ділянки в межах проектування — 0.1000 га;
Кількість земельних ділянок — 1.
Основні техніко-економічні показники по генплану за адресою вул. Садова:
Площа ділянки в межах проектування — 0.2063 га;
Кількість земельних ділянок — 3;
Площа однієї ділянки — 0.0600 -0.1000 га.

Ознайомитися з проектами “Детальний план території за адресами: м. Житомир, вул. Фруктова, вул. Чеська Крошня (стара назва вул. Косіора), вул. Мар'янівська для розміщення  малоповерхової житлової забудови” можливо на паперових носіях в приміщенні управління, містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 6 (стара назва вул. Щорса).
Зауваження та пропозиції до вказаних проектів приймаються в письмовій формі на адресу управління містобудування, архітектури дизайну міського середовища міської ради: м. Житомир, вул. Покровська, 6, тел. 472-786  (за електронною адресою  uma@ zt-rada. gov. ua).
Пропозиції до проектів вказаної містобудівної документації подаються відповідно до статті 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”.