Створення бази інвестиційних проектів міста Житомир

З метою створення інформаційної бази інвестиційних проектів, які можуть бути презентовані потенційним інвесторам, у тому числі під час проведення відповідних міжнародних заходів, просимо надати в електронному вигляді (ел. адреса: der@zt-rada.gov.ua)  матеріали стосовно перспективних інвестиційних проектів у місті Житомир за формою, що додається.

Переваги надаються проектам, які враховують при їх підготовці такі вимоги:
1) щодо суб’єкта господарювання:
- підприємство приватного та комунального сектору економіки з досвідом роботи на ринку не менше 5 років або поручительство такого суб’єкта щодо новоствореного підприємства;
- власні інвестиції суб’єкта господарювання – не менше 20 – 30% від вартості проекту;
- пропорційність розподілу ризиків в рамках реалізації проекту;
2) щодо інвестиційного проекту:
- мінімальна вартість проекту – від 250,0 тис. дол. США;
- наявність бізнес-плану проекту;
- проект реалізується у таких сферах: машинобудування, сільське господарство, будівництво, переробна, харчова, легка промисловість, виробництво гумових і пластмасових виробів, їхньої неметалевої мінеральної продукції, виробництво і постачання електроенергії, транспортна і комунальна сфера у тому числі транспортна і комунальна інфраструктура,  ІТ-індустрія, у сфері обслуговування (туризм, організація розміщення і харчування).

Коротке РЕЗЮМЕ проекту

Назва проекту

2
Назва ініціатора / власника проекту