Виплата пенсій особам, що переміщуються з тимчасово окупованої території України

Управління Пенсійного фонду України в м.Житомирі Житомирської області   звертає увагу пенсіонерів:

Постановою  Кабінету Міністрів  України № 615 від 12 серпня 2015 року внесено  зміни до постанов    Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999  р.   № 1596 і від 5 листопада 2014 р. № 637, щодо осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, про необхідність звернення для виплати пенсій до публічного акціонерного товариства “ Державний ощадний банк України.
•  Для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України і перебувають на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України, району проведення антитерористичної операції чи населеного  пункту, розташованого на лінії зіткнення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509, уповноваженим банком є АТ “ Ощадбанк ”.
• Призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, (постанова КМУ №509 від 01.10.2014).
• Виплата (продовження виплати) пенсій, що призначені зазначеним особам, здійснюється в установах публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” та з використанням його платіжних пристроїв. Такі виплати можуть здійснюватися за бажанням особи з доставкою додому.

Начальник відділу з питань призначення
та перерахунку пенсій № 1 управління
Пенсійного фонду України в м. Житомирі
Житомирської області                                                               О. Б. Луценко