Місто Житомир заплатить відсотки по кредитам ОСББ та ЖБК

У місті Житомирі діє міська програма з відшкодування відсотків для ОСББ та ЖБК за кредитами на термомодернізацію та інші заходи з енергозбереження.

Відповідно до порядку відшкодування відсоткових ставок за залученими у фінансових установах кредитами на впровадження енергоефективних заходів, що затверджений рішенням виконавчого комітету міської ради «Про погодження міської цільової програми підвищення енергоефективності м. Житомира на 2015-2017 роки» №507 від 05 серпня 2015 року, ОСББ та ЖБК можуть отримати від міста 100% компенсації сплачених відсотків за кредитами.

Компенсація сплачених відсотків здійснюється за кредитами, що отримані ОСББ та ЖБК в Ощадбанку, Укргазбанку чи Укрексімбанку на цілі та заходи, що визначені в Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання використання коштів у сфері енергоефективності та енергозбереження» №1056 від 17 жовтня 2011 року.

Перелік матеріалів та обладнання за придбання якого здійснюється компенсація тіла кредиту (до 40%) за рахунок коштів державного бюджету та повна компенсація відсотків за рахунок міського бюджету міста Житомира додається.

На 2015 рік в міському бюджеті міста Житомира передбачено 2,0 млн. грн. на компенсацію відсотків для ОСББ та ЖБК за кредитами на цілі енергозбереження та енергоефективності.

За більш детальною інформацією щодо компенсації відсотків для ОСББ та ЖБК звертайтесь за адресою: Житомирська міська рада, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2, департамент економічного розвитку, каб.263.

Телефон для довідок: +38 (0412) 48-11-94,
Контактна особа: Пахолюк Борис Борисович