Шановні суб’єкти господарювання!
Кожен з нас мріє жити в ошатному, комфортному місті, в якому в достатній кількості наявні озеленені території, адже зелені насадження  та квіти в будь-який час року діють на людину заспокійливо та  прикрашають наше життя. В місті ведеться активна робота щодо прибирання територій, облаштування газонів та квітників з боку міських служб.

З метою примноження створеного затишку та враховуючи те, що озеленення громадських установ використовується для короткочасного відпочинку відвідувачів, а також з метою поліпшення стану довкілля, благоустрою, озеленення, приведення в належний санітарний та естетичний стан, просимо суб’єктів підприємницької діяльності сфери торгівлі, громадського харчування та послуг незалежно від форм власності провести роботу з впорядкування власних та прилеглих до об’єктів територій, облаштування клумб та забезпечити їх належне утримання.

Сподіваємось на розуміння та співпрацю в інтересах територіальної громади міста Житомира, адже завдяки спільним зусиллям ми зможемо зробити наше місто кращим.

Відділ торгівлі, громадського харчування
та сфери послуг департаменту власності
та ринкового регулювання міської ради